Word jij onze nieuwe penningmeester?

De professionalisering moet ook doorgevoerd worden in onze financiën. Daar hebben we al een grote slag in geslagen. Wij hebben een administratiekantoor in de arm genomen die daar een grote steun in is. Het is nu de tijd om onze balans stabiel te krijgen en te houden. De penningmeester is hiervoor verantwoordelijk. Daarvoor hebben we een persoon nodig die:

 • Initiatieven durft te nemen om verbeteringen in het beheer van de financiën van de vereniging te realiseren. Om inkomsten te verhogen en uitgaven te beperken.
 • Het financiële beleid in het bestuur en de ALV kan verdedigen en vasthouden.
 • Contacten kan onderhouden over onze financiën met diverse spelers; de bank, leveranciers, donateurs en leden.
 • Financieel een vakman/vrouw is en in staat is ons administratiekantoor goed te begeleiden en aan te sturen.
 • Met onze vrijwilligers kan samenwerken om het gewenste doel te bereiken ook al gaat dat soms niet volgens bepaalde procedures.
 • Onze rugbycultuur waardeert en die dit kan uitdragen. Hierin genoegen heeft om onze vereniging te vertegenwoordigen als het om financiële zaken gaat.
 • Wij hebben op korte termijn een penningmeester nodig die zijn energie wilt geven aan onze vereniging en zijn tijd flexibel kan inzetten.

Daarnaast zoeken wij ook nog op een iets langere termijn een nieuwe voorzitter. José bekleed deze functie met verve maar het is tijd voor haar om een stap terug te doen. Zoals ze zelf aangeeft is de fut is er een beetje uit en dat is niet goed voor de vereniging. Ze zal dit seizoen afronden en geeft dit nu aan zodat de opvolger de tijd heeft om met haar mee te lopen en het stokje over te nemen.

Word jij onze nieuwe voorzitter?

Onze club groeit en is onderhevig aan vele verandering. De stap naar professionalisering is in gang gezet door het acteren in de Ereklasse. Er staat een verhuizing op het programma waar wij als club een lang traject voor hebben afgelegd waar eindelijk de eindstreep in zicht is. Wij hebben een prachtige stevige rugbycultuur die uitgedragen dient te worden binnen de vereniging en haar omgeving. Om onze kracht te uitten hebben we een captain voor onze vereniging nodig die:

 • Initiatief durft te nemen om onze verenging verder te laten groeien en bloeien.
 • Mensen en groepen kan binden aan de vereniging en het gevoerde beleid.
 • Bestuurlijke contacten kan onderhouden met diverse spelers; gemeente, sponsoren en andere verenigingen.
 • Een stevige persoonlijkheid heeft die knopen kan doorhakken en de nodige bestuurlijke ervaring heeft.
 • Onze rugbycultuur waardeert en die dit kan uitdragen. Hierin genoegen heeft om onze vereniging te vertegenwoordigen op alle fronten.

Ben jij of ken jij iemand waarvan jij denk deze klus kan ik aan en wil ik op me nemen? Geef het aan bij een van de leden van het dagelijks bestuur. Wij kunnen dan met elkaar in gesprek gaan om meer informatie te geven over de functie en de verwachtingen van elkaar.