Mini’s RCW

Wat is er nou fijner dan rond de leeftijd van 10-12 jaar een vaste, hechte groep kinderen om je heen te hebben voor twee trainingen van ongeveer 75 minuten per week en een wedstrijd op zaterdag. Kinderen die loyaal en trouw zijn. En elkaar respecteren en accepteren om wie ze zijn.

Onder begeleiding van ervaren coaches leren onze spelers samenspelen, tackelen, weerbaarheid en snelheid. De rest van hun leven hebben de spelers profijt van de drie kernwaarden van rugby die de mini’s in ons (hechte) rugbyteam meekrijgen:

Respect
Zonder respect geen rugby. We spelen volgens de regels. We respecteren de scheidsrechter, de tegenstanders en onze medespelers. Ongeacht geloof, geaardheid, geslacht of gender.

Discipline
We laten discipline zien tijdens het beoefenen van onze sport. We spelen hard maar fair waarbij speler gezondheid altijd voorop staat.

Kameraadschap
Rugby is de ultieme teamsport. Samen speel je en train je en beleef je rugby. Je bent trots op je sport. Je bouwt vriendschappen op voor het leven.

Wil jij jouw kind ook deze unieke en waardevolle ervaring meegeven? Neem dan snel contact op met ons op!