Weer een mijlpaal in de bouw van de Multifunctionele Sporthal bij ‘de buren’. Deze week werd het hoogste punt bereikt en daar werd vandaag kort bij stilgestaan. Bij afwezigheid van wethouder Helm, nam collega-wethouder Eveline Tijmstra de honneurs waar en mocht zij de vlag van bouwer Vaessen traditioneel in de top hijsen. De harde werkers op de bouwplaats werden vervolgens in ons clubhuis getrakteerd op smakelijke oudhollandse stamppot!

Er kan nog gestemd worden
Hoewel de bouw gewoon verder gaat, moet er ook nog een naam op de gevel komen. Veel Purmerenders deden daarom mee aan de prijsvraag voor de naam van de nieuwe sporthal. Van alle inzendingen maakte een jury, bestaande uit de gebruikers, Spurd en de Sportraad een Top-3, waarop gestemd kan worden. De naam met de meeste stemmen onthullen we bij de opening van het nieuwe sportcomplex. Stemmen kan tót 23 februari op www.sportcomplexpurmerend.nl.