De nieuwe Try-Out Magazine is uit!

Vandaag en morgen zullen de leden en sponsoren van Rugby Club Waterland het nieuwe Try-Out Magazine ontvangen. In deze wintereditie van het clubblad blikken we terug op een roerige tijd in het Nederlandse rugby. Want uiteraard zullen de financiële problemen van de Nederlandse Rugby Bond aan bod komen. De redactie sprak zowel met José van der Linden (voorzitter van onze club) als met de interim-voorzitter van de NRB, Janhein Pieterse over hoe de problemen er nu voor staan. Verder spraken we o.a. met trainer Thibault Terrier, sponsor Bert Jonk BV en de captain van de Cubs Aniek de Jongh die ook op de cover staat van deze editie van de Try-Out. De redactie is zelf weer trots op het eindresultaat, hopelijk wordt het magazine dan ook weer met veel plezier gelezen. Tips of andere reacties zijn natuurlijk altijd welkom via ons e-mailadres redactie@rugubyclubwaterland.nl 

 

Geplaatst in Rugby.