Op zaterdag 26 september jl. hebben de RCW Mermaid Mamas voor de 2e keer deelgenomen aan een Tagrugby Moms Toernooi bij Zaandijk Rugby. We waren deze keer afgereisd met ondertal,maar hebben een mooi team gevormd met Zaandijk. Gelukkig hadden we al een keer samen getraind en behaalden we een ruime overwinning op de Bulldog Mamas die met grote getale waren gekomen.

Tot het moment dat de Mermaid Mamas weer een trainer hebben kunnen strikken bij RCW, willen we elke vrijdag bij Zaandijk Rugby meetrainen. Het is voor beide teams leuker om met een grote groep te trainen. Tagrugby (met lintjes) is groeiende onder Mamas/Moeders/Moms, onder meer omdat het zonder tackle is, dus we zouden het erg leuk vinden om meer mamas te mogen verwelkomen bij onze groep. Er staan nog wat toernooitjes gepland voor dit seizoen (13 december bij Hawks) en we zouden graag meedoen met een eigen team!

Plezier staat bij ons voorop naast de bijkomstigheid lekker te sporten met elkaar. Wil je meedoen? Neem contact op met Bianka Laan (biankalaan@gmail.com / 0651809999), of spreek 1 van ons aan op te veld.

Groetjes Katelijn, Marielle, Mascha, Marjoleine, Martina, Franciska, Liesbeth, Sylvia, Sanne, Sensemilia, Jantine en Bianka