Of het nou gaat om het organiseren van wedstrijden, het drankje inschenken achter de bar, het nemen van bestuurlijke beslissingen, of het onderhouden van deze website. Het is op onze club allemaal vrijwilligerswerk. Zonder deze vrijwilligers zou het simpelweg niet mogelijk zijn om op Ereklasse niveau te rugbyen. Daarom worden sinds 2009 op het Rugby Club Waterland Gala onze vrijwilligers in het zonnetje gezet. Voor het komende gala op zaterdag 22 juni 2019 zal een aantal vrijwilligers genomineerd worden voor de titel 'Vrijwilliger van het Jaar. Op de avond zelf kunnen de aanwezigen stemmen op wie zij de meest waardevolle vrijwilliger van het seizoen vinden. 

Rugby Club Waterland vraagt de leden mee te denken over welke vrijwilliger dit seizoen (of misschien zelfs al jaren) echt onmisbaar was. Je kunt dat doen door het formulier in te vullen. Laat daarbij weten waarom hij of zij zo belangrijk is en het verdiend om in het zonnetje te worden gezet. Binnenkort zal via deze website de genomineerde vrijwilligers bekend worden gemaakt.