Afgelopen week heeft Rugby Club Waterland toptrainer Eric Voet, voor het komend seizoen, weer weten te binden voor haar hoofdmacht Dames. Het damesteam is afgelopen seizoenen in de top-3 van de vaderlandse competitie geëindigd en is zich al aan het voorbereiden op het nieuwe seizoen.

Erik Dobber, bestuurslid technische zaken: “Voet is van oorsprong van Waterlandse komaf, maar heeft een lange rugbyhistorie met onder anderen functies binnen Rugby Nederland als opleidingsfunctionaris en trainer van jeugdselecties. Eric heeft als een van de weinige Nederlandse coaches het Level 3 World Rugby en is daarmee een hooggekwalificeerde coach. Daarnaast geeft hij voor onze club vorm aan een ‘Train de trainer’ programma voor het verbeteren van de kwaliteit van het overige kader. Wij zijn super blij met zijn commitment.”