En dan is de maand oktober ook bijna om en zijn we goed op weg naar het beoogde resultaat. Wat het bedrag is wat ik vooraf heb gesteld is besproken maar geef ik nog niet prijs. Onze jeugd is afgelopen week met de Colts, Junioren en Cubs op tour geweest en ik heb begrepen dat er volop genoten is. Geweldig en bedankt organisatie.

Voor iedereen die meer dan 20 loten verkoopt is er een oorkonde. Dit houdt in dat je dan via de site van de grote clubactie de mogelijkheid krijgt om aan diverse acties mee te doen. Weer met een aparte QR code en wachtwoord. Dus als je bijna 20 loten hebt verkocht doe nog even je best en je ontvangt dan ook zo’n mooie oorkonde.

Voor alle jeugdleden geldt dat zij hun verkoopboekje uiterlijk 18 november hebben ingeleverd bij hun teammanager. Ik heb dan nog de tijd om alle verkochte loten vanuit de boekjes in te voeren. Dus jullie hebben nog 2 en een halve week de mogelijkheden om loten te verkopen.

Dan zien jullie hieronder weer de bijgewerkte stand van de verkochte loten.

Stand op dit moment voor de teams

  1. Minis                     176 loten verkocht
  2. Cubs                      100 loten verkocht
  3. Benjamins            106 loten verkocht          

Stand individueel

  1. Bram van Leeuwen 80 loten verkocht
  2. Noah Bogert           40 loten verkocht
  3. Hidde Engberts       30 loten verkocht

Als je niet benaderd wordt kun je ook loten kopen via deze link!

Met vriendelijke groet

Hans Spaan