Om in deze rugbyloze periode toch fit te kunnen blijven bied MTP Sports voor onze leden een individueel trainingsprogramma. Deze trainingen kan je in een online systeem inzien en daarvan ook je voortgang bijhouden. MTP kan deze voortgang ook monitoren en je zo coachen/motiveren om het programma te blijven volgen. Na de coronacrisis kan je dan direct met een basisfitheid weer actief zijn op het rugbyveld!

Deze mogelijkheid is er voor de Colts, Senioren en Bootcampers. Wil je dat Milan van MTP voor jou zo’n individueel programma voor je klaarzet? Meld jezelf dan aan via e-mail: milan@mtpfysio.nl. Vergeet niet om je volledige naam te vermelden en of je Bootcamper bent / bij welk rugbyteam van Waterland je speelt!

Wij danken MTP Sports / MTP Fysiotherapie voor het mogelijk maken van deze oplossing!