Vanaf heden kunnen we het clubhuis en het veld weer bereiken via de parkeergarage De Beuk. De ingang aan de Flevostraat weer gebruikt worden zoals hij ooit is bedoeld; als noodvoorziening voor de hulpdiensten. Deze zal dan ook weer worden afgesloten en alleen bij calamiteiten worden geopend.

Wegens de bouw van het nieuwe clubhuis en de regels rondom corona hebben we een tijd lang op verzoek van de gemeente gebruik gemaakt van de ingang bij de Flevostraat. Dat was niet ideaal, alleen al vanwege de verkeerssituatie. Gelukkig is dat nu afgerond en kunnen we weer veilig parkeren onder Sporthal De Beuk. 
 
Voor zowel auto’s als fietsen zijn er voldoende plaatsen met een veilige doorsteek naar ons clubhuis. Door de “Blauwe Poort” kun je via de binnenstraat zowel naar de kantine, terras en naar de kleedkamers.
 
We hopen iedereen weer snel in het clubhuis te zien!