Beste Waterlanders, ouders en supporters, het was afgelopen zaterdag een drukte van jewelste op de Purmerendse rugbyvelden, heel veel TBM’ers bestreden elkaar sportief onder een prettig zonnetje. Later waren zowel Cubs als Junioren in hun uitwedstrijden duidelijk te sterk voor hun tegenstanders, voor de junioren houdt dit momenteel in dat ze ongeslagen aan kop gaan! Ook zondag was het top, eerst won ons Colts cluster in een spannend duel tegen het Bassets cluster, waar ons cluster net iets meer als team opereerde als hun tegenstanders. En daarna speelde ons 2e team een goede wedstrijd tegen de verrassend sterke reserves van de Amsterdamse studentjes. En verder verloor ons propje Reinier met Nederland Noord hun NSC wedstrijd, maar hij dwong wel een plaats af in het Nederland XV B team. Gefeliciteerd! 

Komend weekend is er weer veel te doen in Purmerend, ok, onze jeugd speelt uit of is vanwege de vakantie vrij, maar onze senioren maken zich op voor hun 4de wedstrijd tegen het sterke RC the Hookers. Als het goed is, worden zij wel o.a. aangemoedigd door een viertal Aussies (met Sparks, Ollie en James geen onbekenden voor ons).En de dag erop gaan onze ongeslagen koploopsters richting het verre Dwingeloo waar ze, bij winst, een gapend gat met hun concurrentie kunnen slaan. Onze Colts spelen een oefenwedstrijd in het jubilerend Alkmaar (kaasdragers, gefeliciteerd). En in Purmerend speelt eerst het 3e team tegen de combi van Haarlem en de Hawks en daarna ons 2e team tegen de koplopers uit de Amsterdamse studenten wereld. Reden genoeg om ff langs te komen, de bock staat al koud.

Om gelijk door te gaan, volgende week woensdag is de Algemene Leden Vergadering, aanvang 20.00 uur. Zorg dat je er bent. En dan de vrijdagavond, dan traint eerst het 3e team met wat veteranen en eventuele liefhebbers en daarna, beginnen we om 21.00 uur met onze Bockbieravond en als het mee zit, is er ook nog een cocktail of mixje te verkrijgen (creatieve shakers gezocht). 

De nieuwe roosters voor bar en schoonmaak staan op onze site en wordt aan de betrokkenen een mail toegezonden. 

Het weekprogramma (week 41), volg onze site inzake afgelastingen of de omkeerregeling:
 

zaterdag 12 oktober (bestuursafgevaardige: nvt) 

10.30 uur: Amstelveense RC – RC Waterland – RC Eemland  (Turven en Benjamins, vertrektijd 09.30 uur)
 
10.30 uur: Alkmaarse RUFC – RC Waterland (Mini’s naar jubilerend Alkmaar, vertrektijd onbekend)
 
11.00 uur: RTC (voor geselecteerde mini’s in Castricum, vertrektijd onbekend)
   
xx.00 uur: RC Waterland (Cubs hebben herfstvakantie, hebben tijd om aantemoedigen) 
  
xx.00 uur: RC Waterland/DH (Junioren hebben herfstvakantie, hebben tijd om aantemoedigen) 
     
15.00 uur: RC Waterland 1 – RC the Hookers 1 (pittige pot voor 1e team, verzamelen rond 13.30 uur) 

zondag 13 oktober (bestuursafgevaardige: Arjan?) 
13.00 uur: Alkmaarse RUFC – CAS/RCW/DH (jubileumpot voor Colts, vertrek om 10.30 uur)
 
13.00 uur: RC Dwingeloo – RC Waterland/RCZ/WF (dames naar het Oosten, vertrek onbekend)
13.00 uur: RC Waterland 3 – RFC Haarlem/Hawks (derde team weer aan de bak, verzamelen 11.56 uur)
14.30 uur: RC Waterland 2 – USRS 2 (tweede team tegen koploper, verzamelen rond 13.15 uur) 

woensdag 16 oktober (bestuursafgevaardige: Allen) 
20.00 uur: Algemene Leden Vergadering (stukken liggen achter de bar, zaal open om 19.30 uur)
 

vrijdag 18 oktober (bestuursafgevaardige: tja, wie durft) 
21.00 uur: Waterlands Bockbierfestival (bockies liggen achter de bar, kantine open om 20.00 uur) 

Het barrooster voor komend weekend*): 
zaterdag 12 oktober:

Bar: 13:00 – 16:00 Frank de Boer en 16:00 – sluit Mascha Romp en Corine Flierman

Keuken: 16:00 – 18:00 Gonnie Veltman en Francien Abma
zondag 13 oktober: 

Bar: 12:00 – 14:00 Richard Veenman met 2e team en 14:30 – sluit 3e team
Keuken: 13:30 – sluit: eerste 2e team en dan 3e team

*) zelf voor vervanging zorgen als je niet kunt, aub 

Het nieuwe schoonmaakrooster voor maandag 14 oktober (19.30 – 21.30):
Richard Veenman
Nienke vd Linden
Thomas Bakker
Johnny Manvis
Thierry Tütüciyan


succes,
Hans