Afgelopen zaterdag vond bij RC Waterland de eerste voorronde van het Landelijk Mini Toernooi plaats. In deze voorronde kwamen naast de Mini’s van onze club ook RC West-Friesland, RFC Haarlem en AAC uit.

De Waterlandse Mini’s speelden de eerste wedstrijd tegen de West-Friezen, deze wedstrijd werd knap gewonnen. In het volgende duel tegen Haarlem ging het helaas in de laatste minuut mis waardoor er nipt verloren werd. De voorronde werd afgesloten met een super spannende wedstrijd tegen AAC. Aan beide kanten werd er veel gescoord, zowel Waterland als AAC verdiende het om te winnen. Maar om Henny Huisman te citeren: “Zoals bij elke wedstrijd. Kan er maar één de winnaar zijn”, en zo eindigde de wedstrijd in een eerlijk gedeeld gelijkspel: 6-6.

De Mini’s hebben zich met deze resultaten geplaatst voor de volgende ronde, deze zal komende zaterdag bij Amstelveense RC gespeeld worden.

Foto’s LMT bij RC Waterland (Foto’s: Roland de Mooij)