De trainingen zijn weer begonnen!

Op dinsdag 20 augustus gaan alle teams van Rugby Club Waterland het trainingsveld weer op. De heren en de dames senioren zijn dan al even bezig, maar ook voor de jeugd gaat het dinsdag echt weer beginnen! Hieronder vind je meer informatie over de trainingstijden, trainers en teammanagers van de teams van RC Waterland. Wil je weten of rugby ook iets voor jou is? Een aantal keer gratis meetrainen om dat te ontdekken is altijd mogelijk!

Guppen (4/5 jaar)

Trainingstijden:
Dinsdag 18:00 - 19:00 uur
Trainer(s):
Rob de Vries, Jiminy de Koningh en Ramon Hendriks
Teammanager(s):
?
Contact:
guppen@rugbyclubwaterland.nl

Turven (6/7 jaar)

Trainingstijden:
Dins- en donderdag 18:00 - 19:00 uur
Trainer(s):
Rob de Vries, Jiminy de Koningh en Ramon Hendriks
Teammanager(s):
Mascha Romp en Ramon Hendriks
Contact:
turven@rugbyclubwaterland.nl

Benjamins (8/9 jaar)

Trainingstijden:
Dins- en donderdag 18:00 - 19:00 uur
Trainer(s):
Levi Eggink, Jerzy van Klaveren en Wesley Koehl
Teammanager(s):
Lilian Koeman en Jantien de Koning
Contact:
benjamins@rugbyclubwaterland.nl

Mini's (10/11 jaar)

Trainingstijden:
Dins- en donderdag 18:30 - 19:45 uur
Trainer(s):
Kim Haaker, Daphne Friemann, Tim Rammers, Bas de Weerd en Nick Cooke
Teammanager(s):
Sanne Cooke Van de Graaf
Contact:
minis@rugbyclubwaterland.nl

Cubs (12/13 jaar)

Trainingstijden:
Dins- en donderdag 18:30 - 19:45 uur
Trainer(s):
Simone Guit, Sharon Jonk, Zaid El Ouardani en Chris Rost
Teammanager(s):
Chris Rost en Manuela Gevers
Contact:
cubs@rugbyclubwaterland.nl

Junioren (14/15 jaar)

Trainingstijden:
Dins- en donderdag 18:30 - 19:45 uur
Trainer(s):
Nick Romp, Erik Veltman en Jelle Hofman
Teammanager(s):
Tjarko Gramsma en Marcel Tierie
Contact:
junioren@rugbyclubwaterland.nl

Colts (16/17 jaar)

Trainingstijden:
Dins- en donderdag 18:30 - 20:00 uur
Trainer(s):
Quique Sanchez en Laurens de Boer
Teammanager(s):
Corine Bouwes en Annemiek Sanchez
Contact:
colts@rugbyclubwaterland.nl

Heren 3 (18+)

Trainingstijden:
Dins- en donderdag 19:45 - 21:30 uur
Trainer(s):
Nick Cooke
Teammanager(s):
Nick Cooke
Contact:
heren3@rugbyclubwaterland.nl

Heren 2 (18+)

Trainingstijden:
Dins- en donderdag 19:45 - 21:30 uur
Trainer(s):
Joop Ijsselstein en Chris Joor
Teammanager(s):
Hans Heijne, Peter de Weerd en Ed Guit
Contact:
heren2@rugbyclubwaterland.nl

Heren 1 (18+)

Trainingstijden:
Dins- en donderdag 19:45 - 21:30 uur
Trainer(s):
Joop Ijsselstein en Chris Joor
Teammanager(s):
Lammert Talman en Katja Dirksen
Contact:
heren1@rugbyclubwaterland.nl

Dames 2 (16+)

Trainingstijden:
Dins- en vrijdag 20:00 - 21:30 uur
Trainer(s):
Ben Sharples
Teammanager(s):
Leigh Morton
Contact:
dames2@rugbyclubwaterland.nl

Dames 1 (16+)

Trainingstijden:
Dins- en vrijdag 20:00 - 21:30 uur
Trainer(s):
Ben Sharples
Teammanager(s):
Roland de Mooij
Contact:
dames1@rugbyclubwaterland.nl

Geplaatst in Rugby.