Barrooster

Zondag 16 september

Wedstrijd RCW2-Utrechtse RC3 aanvang 14.30 uur

bar keuken
14.00-16.00 uurMartin Molenkamp-Fabian Visser 15.00-16.30 uur Chris Plunkett-Hayden Tidswel
16.00-sluit Ferry Veenman-Kevin Braam 16.30-sluit Demi Kist-Krista Konijn

Zondag 30 september

Wedstrijden

RCW3-RC the Smugglers aanvang 13.00 uur
RCW2-USRS aanvang 14.30 uur

bar keuken
12.00-14.00 uur Lester Bakker- Coen van der Meer 13.30 16.00 uur Jeroen Trimpe Burger-Bas Ekkelboom
14.00-16.30 uur Roberto Warmerdam- Nick Romp 16.00-sluit Jelle van der Linden- Martijn Poels
16.30-sluit Thomas Termeulen-Martin Huisman  

Zaterdag 6 oktober

Wedstrijd

RCW1-RC the pink panters 1 aanvang 15.00 uur

bar keuken
14.00-16.00 uur Jasper Huisman-Jan Manschot 14.30-16.30 uurRemco Schouten-Wesley Blote
16.00-sluit Willem Muller-Henk Bouman 16.30-sluit Reinier de Boer-Anne striedelmeijer

Zondag 7 oktober

Wedstrijd

RCW dames-RC Dwingeloo aanvang 13.00 uur

bar keuken
13.00-15.00uur Jeroen Driesprong-Erik Veltman 14.00-16.00 uur Bart Visser-Peter van Gessel
15.00-sluit Tim Meijer-Arij Huizer 16.00-sluit Maarten Rabelink-Marijn Rabelink

Zaterdag 20 oktober

Wedstrijd

RCW1-RC the Dukes 1 aanvang 15.00 uur

bar keuken
14.00-16.00 uur Stef Schotsman-Martijn Schram 14.30-16.30 uur Vincent Poel -Joost Adorf
16.00-sluit Erik Dobber-Remon Bril 16.30-sluit Anne Marie Wildervanck-Nathalie Konijn

Zondag 28 Oktober

Wedstrijden

RCW3-RFC Haarlem2 Aanvang 13.00 uur

RCW2- RFC Haarlem1 Aanvang 14.30 uur

bar keuken
12.00-14.00 uur Wouter Harder-Andrejs Aleksandrovs 13.30 16.00 uur Robin Jonk-Micheal Flierman
14.00-16.30 uur Peter Romp-Niels Rijsenbrij 16.00-sluit IvoTiekink-Tom Bouwmeester
16.30-sluit Hans le Noble-Marcel Tierie  

Zondag 4 November

Wedstrijd

RCW Dames-WAD rugby Aanvang 13.00 uur

bar keuken
13.00-15.00uur Herman Wouter 14.00-16.00 uur Matthijs Trimpe Burger- Lotar Abma
15.00-sluit Bus-Bart van Elsdingen 16.00-sluit Sander de Miranda-Jelle Hofman

Zondag 11 november

Wedstrijden

RC Dames-RC de Wrotters/RCG lady bears2 Aanvang 11.30 uur

RCW3-USRS4 Aanvang 13.00 uur

RCW2-RC Hilversum2 Aanvang 14.30 uur 

bar keuken
11.00-13.30 Sander Romp-Rolf Veltman 12.30-14.30 Rob Konijn-Matthew Eelman
13.30-16.00 Jessica ten Broeken-Aranka Velse 14.30-16.30Miriam van Gessel-Manon Sanders
16.00-sluit Dick de Vries-Co Havik 16.30-sluit Nienke van der linde-Rebecca Ton

Zaterdag 24 November

Wedstrijd

RCW1-RC ’t Gooi 1 Aanvang 15.00 uur

bar keuken
14.00-16.00 uur Sven Zijlstra-Robin van Gessel 14.30-16.30 uur Amber Laan -Inger Jonggerius
16.00-sluit Charles Jacobs-Robin van der Velde 16.30-sluit Evelien Poels-Any Theneu