Teamfoto’s Heren 1

RC Waterland 1 (seizoen 2015-16)

Seizoen 2016/2017 – Ereklasse

Staand vlnr: Thibault Terrier, Ronald Berrevoets, Job de Nijs, Benny Prior, Jesse Talman, Laurens de Boer, Ryan Berrevoets, Roberto Warmerdam, Nick Holierook, Henk Bouman, Reinier de Boer, Gerben Peer, René van Waveren, Hans Spaan.

Zittend vlnr:
Jesse Jacobs, Terence Huitema, Jannes Pijnenburg, Andrejs Aleksandrovs, Ingmar Talman, Sander de Miranda, Willem Buren, Hamish Shepherd.

Ontbreekt: Dennis Bus (c), Nick Romp, Quermy Warmerdam, Thomas Termeulen, Ivo Tiekink, Sean Rankin, Erik Veltman, Melle de Jongh, Dylan van 't Veld, Tim de Groot, Marijn Rabelink, Alex Webster, Elvis Tuka.

RC Waterland 1 (seizoen 2015-16)

Seizoen 2015/2016 – Ereklasse

Staand vlnr: Thomas Bakker, Koos Veltman, Ronald Berrevoets, Wesley Blöte, Laurens de Boer, Sander de Miranda, Andrejs Aleksandrovs, Jesse Jacobs, Nick Romp, Harrison Hunt, Miekel Macdonald, Erik Veltman, Melle de Jongh, Jesse Talman, Johny Lester, Hans Spaan, Roberto Warmerdam, Aydan Verdonk, Thibault Terrier, René van Waveren.

Gehurkt vlnr: Thomas Termeulen, Ryan Berrevoets, Reinier de Boer, Jannes Pijnenburg, Dylan van ’t Veld, Ingmar Talman, Dennis Bus, Michael Flierman, Willem Buren, Tim de Groot, Cody Berrevoets.

Ontbreekt: Koos de Haan, Quermy Warmerdam, Shevaughn Flanders, Nick Holierook.

Seizoen 2014/2015 – Ereklasse

Staand vlnr: Peter Flierman, Michael Flierman, Thomas Bakker, René van Waveren, Erik Veltman, Aydan Verdonk, Reinier de Boer, Ingmar van Hemert, Dylan Shepherd, Peter Romp, Nick Holierook, Patrick Hodgetts, Floris van Oekel, Sander de Miranda, Lotar Abma, Shevaughn Flanders, Roberto Warmerdam, Jesse Talman, Hans Spaan, Thibault Terrier.

Gehurkt vlnr: Erik Blokland, Henk Bouman, Jelle Hofman, Yuri de Wit, Nick Romp, Dennis Bus (C), Jannes Pijnenburg, Andrejs Aleksandrovs, Wesley Blöte, Ronald Berrevoets.

Ontbreekt: Gedininas Cekanauskas, Rob Laan, Jesse Jacobs

Seizoen 2013/2014 – Ereklasse

Achter staand vlnr: Hans Spaan (TM), Peter Romp, Nick Holierook, Wesley Blöte, Erik Veltman, Gedininas Cekanauskas, Jesse Talman, Yuri de Wit, Romaric Gautier, Koos Veltman (TM).

Midden staand vlnr: Thomas Bakker (TM), René van Waveren (verzorger), Nicholas Quinn, Angus Brotherton, Rob Laan, Reinier de Boer, Roberto Warmerdam, William Stafford, Peter Flierman (linesman).

Zittend vlnr: Nick Romp, Jeroen Trimpe Burger, Sander de Miranda, Dennis Bus (c), Ronald Berrevoets (hoofdtrainer), Michael Flierman, Andrejs Aleksandrovs, Ingmar van Hemert, Auke Idzerda.

Seizoen 2012/2013 – Ereklasse

Zittend vlnr op dak vrachtwagen: Lotar Abma, Jelle Hofman.

Staand vlnr: Erik Veltman, Roberto Warmerdam, Sander de Miranda, Robin Praat, Reinier de Boer, Romaric Gautier, Nick Romp, Jesse Talman, Dennis Bus (c), Jonathan Rathbone, Andrejs Aleksandrovs, Peter Romp, Matthijs Trimpe Burger, Jeroen Trimpe Burger, Rob Laan, Herman Wouters, Bart van Elsdingen, Michael Flierman.

Seizoen 2012/2013 – Ereklasse

Zittend vlnr op dak kraan: Sander de Miranda, Nick Romp, Jeroen Trimpe Burger, Jelle Hofman.

Staand vlnr op kraan: Matthijs Trimpe Burger, Herman Wouters.

Zittend vlnr: Bart van Elsdingen, Roberto Warmerdam, Jonathan Rathbone, Michael Flierman, Romaric Gautier.

Staand vlnr: Erik Veltman, Rob Laan, Dennis Bus (c), Andrejs Aleksandrovs, Lotar Abma, Peter Romp, Robin Praat, Reinier de Boer, Jesse Talman.

Seizoen 2011/2012 – 1e Klasse

Achter staand vlnr: Oliver Stone, Sander de Miranda, Nick Romp, Bas Ekkelboom, Herman Wouters, Peter Romp, Michael Sparks, Andrejs Aleksandrovs, Erik Blokland.

Midden staand vlnr: Willem van Eck (hoofdtrainer), Bas den Uijl (trainer), Matthijs Trimpe Burger, Jeroen Trimpe Burger, Hayden Tidswel, Lotar Abma, Wouter Harder, Rolf Veltman, Roberto Warmerdam, Erik Veltman, Koos Veltman (TM), Elja de Miranda (TM), Hans Spaan (TM).

Zittend vlnr: James Sheridan, Christopher Plunkett, Niels Rijsenbrij, Michael Flierman, Bart van Elsdingen (c), Rob Laan, Dennis Bus, Lester Bakker, Robin Jonk, Sander Romp, Peter Flierman (linesman).

Seizoen 2010/2011 – 1e Klasse

Achter svlnr: Tom Bouwmeester, Herman Wouters, Rob Laan, Peter Romp, Wouter Harder, James Sheridan, Rolf Veltman, Fabian Visser, Sander de Miranda.

Midden staand vlnr: Hans Spaan (TM), Bas den Uijl (trainer), Erik Veltman, Martin Huisman, Lotar Abma, Oliver Stone, Jonne Sikkens, Dennis Bus, Tony Huijzer, Bas Ekkelboom, Willem van Eck (hoofdtrainer), Michael Flierman, Koos Veltman (TM).

Zittend vlnr: Andrejs Aleksandrovs, Sander Romp, Stef Schotsman, Bart van Elsdingen (c), Rob Konijn, Niels Rijsenbrij, Michael Sparks.

Seizoen 2008/2009 – 1e Klasse

Boven op kraan vlnr: Rob de Vries, Mark Veltman, Niels Rijsenbrij, Tom Bouwmeester, Sander Romp, Herman Wouters, Peter Romp.

Staand vlnr: Michael Flierman, John Apeldoorn (namens sponsor Schot BV), Rob Laan, Willem van Eck (hoofdtrainer), Bart van Elsdingen (c), David Brown, Raymond Snabilie, Stef Schotsman, Peter van Gessel, Marvin Wegter, Erik Veltman, Hans Spaan (TM), Gijs Schot (namens sponsor Schot BV).

Zittend vlnr: Jonne Sikkens, Robert Jonk, Vincent Poel, Tony Huijzer, Co Havik, Lotar Abma.

Seizoen 2007/2008 – 2e Klasse Noord

Achter staand vlnr: Jonne Sikkens, Lotar Abma, Mark Veltman, Niels Rijsenbrij, Michael Flierman, Michael Sparks, Sam Lane, Tony Huijzer, Johhny Hoedt.

Midden staand vlnr: Bas den Uijl (trainer), Bastiaan de Groot, Erik Veltman, Peter van Gessel, Peter Romp, Rob Konijn, Herman Wouters, Hans Spaan (TM), Koos Veltman (TM).

Zittend vlnr: Vincent Poel, Marvin Wegter, Matthew Eelman, Co Havik, Bart van Elsdingen (c), Willem van Eck (hoofdtrainer), Rob de Vries, Robert Jonk, Stef Schotsman, Raymond Snabilie, Michel Schutte.

Seizoen 2006/2007 – 2e Klasse Noord

Staand vlnr: Hans Spaan (TM), Willem van Eck (hoofdtrainer), Martijn Schram, Mark Veltman, Peter van Gessel, Bart van Elsdingen, Tom Bouwmeester, Rob de Vries (c), Peter Romp, Jonne Sikkens, Michael Flierman, Niels Rijsenbrij, Peter Flierman (TM), Koos Veltman (TM).

Gehurkt vlnr: Robert Jonk, Tony Huijzer, Rob Meinetten, Co Havik, Rob Konijn, Erik Veltman, Stef Schotsman.

Liggend: Marvin Wegter.

Seizoen 2005/2006 – 2e Klasse Noord

Staand vlnr: Willem van Eck (hoofdtrainer), Vincent Poel, Niels Rijsenbrij, Mark Veltman, Sjaak Berkelaar, Peter Romp, Rob de Vries (c), Bart van Elsdingen, Hans Sluijs, Tom Bouwmeester, Raymond Snabilie, Jonne Sikkens, Dennis Bus, Peter van Gessel, Hans Spaan (TM).

Gehurkt vlnr: Andre Beuving, Rob Konijn, Michel Schutte, Co Havik, Rob Meinetten, Johnny Hoedt.

Seizoen 2004/2005 – 2e Klasse Noord

Staand vlnr: Koos Veltman (TM), Andre Beuving, Raymond Snabilie, Anetta Bus (verzorgster), Vincent Poel, Dennis Bus, Sjaak Berkelaar, Herman Wouters, Martijn Schram, Erik Dobber, Bart van Elsdingen, Mark Veltman, Niels Rijsenbrij, Peter van Gessel, Stef Schotsman, Hans Spaan (TM), Peter Bus (hoofdtrainer). Gehurkt vlnr: Matthew Eelman, Jonne Sikkens, Michel Schutte, Co Havik, Rob Meinetten, Johnny Hoedt, Rob Konijn (c), Rob de Vries, Robert Jonk.

Seizoen 2003/2004 – 2e Klasse Noord

Staand vlnr: Eric Rijsenbrij (trainer), Hans Spaan (TM), Remco Honkoop, Rob de Vries, Johnny Hoedt, Bart van Elsdingen, Jonne Sikkens, Stef Schotsman, Peter van Gessel, Raymond Snabilie, Sjaak Berkelaar, Martijn Schram, Erik Dobber, Herman Wouters, Vincent Poel, Peter Bus (hoofdtrainer).

Gehurkt vlnr: Robert Jonk, Rob Konijn (c), Andre Beuving, Rob Meinetten, Co Havik, Dennis Bus, Niels Rijsenbrij.

Seizoen 2002/2003 – 2e Klasse Noord

svlnr: Darron Wadey (trainer), Peter Bus (hoofdtrainer), Stef Schotsman, Peter van Gessel, Herman Wouters, Peter Romp, Sjaak Berkelaar, Robin van Gessel, Peter (Smelly) van Diepen, Maarten Rabelink, Erik Dobber, Jonne Sikkens, Hans Spaan (TM).

Gehurkt vlnr: Bart van Elsdingen, Johnny Hoedt, Dennis Bus, Martijn Schram, Jeffrey Fambach, Rob Konijn (c), Jan Niezing, Matthew Eelman, Andre Beuving, Vincent Poel.

Seizoen 2001/2002 – 2e Klasse Noord

Achter staand vlnr: Johnny Hoedt, Peter (Smelly) van Diepen, Herman Wouters (c), Erik Dobber, Dick de Vries, Hans Heijne.

Midden staand vlnr: Raymond Snabilie, Bastiaan de Groot, Niels Rijsenbrij, Martijn Schram, Robin van Gessel, Eric Steijn, Hans Spaan (TM), Philip Jonk (sponsor), Wim Jonk (sponsor).

Gehurkt vlnr: Robert Jonk, Stef Schotsman, Rob Konijn, Co Havik, Vincent Poel, Jeffrey Fambach, Remco Honkoop.

Seizoen 2001/2002 – 2e Klasse Noord

Staand vlnr: Vincent Poel, Armin Raudies, Kees Herrewijnen, Jan Niezing, Remco Honkoop, Peter (Smelly) van Diepen, Co Havik, Martijn Schram, Jeffrey Fambach, Eric Stein, Raymond Snabilie, Rob Meinetten, Sjaak Berkelaar, Stef Schotsman, Erik Dobber, Rob de Vries, Hans Heijne, Herman Wouters (c).

Seizoen 1999/2000 – 3e Klasse C

Staand vlnr: Hans Spaan (TM), Rob de Graaf, Remco Honkoop, Jeffrey Fambach, Herman Wouters, Hans Heijne, Ramses Snoeij, Robert Jonk, Erik Dobber, Peter Romp, Gerco Stoffels, John Dudink (hoofdtrainer).

Gehurkt vlnr: Alex Laurens (c), Martijn Schram, Rob Konijn, Peter (Smelly) van Diepen, Co Havik, Vincent Poel, Johnny Hoedt, Jelle Kaptein.

Seizoen 1983/1984 – 2e Klasse Noordwest

Staand vlnr: Wouter Willemse, Marcel Verdonk, Hans Le Noble, Kees Herrewijnen, Rijmond de Man, Ceciel van Tiel, Peter de Weerd, Johan de Man (c), Erwin Koops.

Zittend vlnr: Arjan Ouwehand, Edwin Achermann, Rene Geisink, Kees Kok, Rob de Graaf, Arno Hulster, Marcel van Riessen, Michiel Kager.

Teamfoto’s kampioenschappen / promoties

Teamfoto’s sevens