Internationals

Jaar Categorie Speler Debuut interland/toernooi
1990 Onder 21 Dennis de Groot  
1992 Onder 21 Arjan Meijer  
1996 Pril Oranje Jeron Hoving  
  Pril Oranje Jesper Schous  
  Pril Oranje Matthew Eelman  
1997 Klein Oranje Dennis Ebbes  
  Klein Oranje Jeron Hoving  
1998 Pril Oranje Niels Rijsenbrij  
1999 Klein Oranje Rolf Veltman  
2000 Jong Oranje Dennis Bus  
  Jong Oranje Niels Rijsenbrij  
  Jong Oranje Rolf Veltman  
2001 Klein Oranje Mark Veltman  
  Klein Oranje Tim Meijer  
2002 Onder 21 Bart van Elsdingen  
2004 Jong Oranje Peter van Gessel EK U20 in Polen
2005 Heren VII Dennis Bus Lunel 7s
  Heren VII Bart van Elsdingen Lunel 7s
2006 Dames XV Inge Visser  
2007 Dames XV Nikki Ankersmit  
  Jong Oranje Erik Veltman  
  Jong Oranje Michael Flierman  
2008 Klein Oranje Nick Manvis  
  Klein Oranje Sander de Miranda  
  Jong Oranje Erik Veltman  
  Jong Oranje Michael Flierman  
  Jong Oranje Tony Huijzer  
  Onder 21 Niels Rijsenbrij  
2009 Letland Heren XV Andrejs Aleksandrovs Interland tegen Nederland in Amsterdam (57-3)
Onder 18 Nick Manvis EK U18 in Frankrijk (Toulon)
  Onder 18 Nick Romp EK U18 in Frankrijk (Toulon)
  Onder 18 Sander de Miranda EK U18 in Frankrijk (Toulon)
2010 Onder 18 Nick Romp EK U18 in Italie (Treviso)
  Onder 18 Sander de Miranda EK U18 in Italie (Treviso)
  Onder 18 Bas Ekkelboom EK U18 in Italie (Treviso)
  Onder 18 Roberto Warmerdam EK U18 in Italie (Treviso)
  Onder 18 Jeroen Trimpe Burger EK U18 in Italie (Treviso)
2011 Dames XV Maaike Loth Schotland
  Onder 19 Bas Ekkelboom EK U19 in Roemenië (4e plaats)
  Onder 19 Erik Blokland EK U19 in Roemenië (4e plaats)
  Onder 19 Nick Romp EK U19 in Roemenië (4e plaats)
  Onder 19 Sander de Miranda EK U19 in Roemenië (4e plaats)
  Onder 19 Roberto Warmerdam EK U19 in Roemenië (4e plaats)
2012 Onder 17 Aydan Verdonk FIRA-AER Crossborder toernooi & Wellington College Rugbyfestival
2013 Onder 20 Jesse Talman EK U20 in Tsjechië (1e plaats)
  Onder 20 Roberto Warmerdam EK U20 in Tsjechië (1e plaats)
  Onder 20 Jeroen Trimpe Burger EK U20 in Tsjechië (1e plaats)
 2014 Onder 18 Aydan Verdonk Frankrijk U18
  Onder 17 Quermy Warmerdam FIRA-AER Crossborder toernooi
  Onder 17 Melle de Jongh FIRA-AER Crossborder toernooi
  Onder 17 Koos de Haan FIRA-AER Crossborder toernooi
  Dames Sevens Onder 18 Jessica ten Broek Europees Kampioenschap Sevens in Zweden (3e plaats)
  Onder 19 Aydan Verdonk Europees Kampioenschap in Portugal (5e plaats) Onder 19
  Onder 19 Jannes Pijnenburg Europees Kampioenschap in Portugal (5e plaats) Onder 19
  Onder 19 Shevaughn Flanders Europees Kampioenschap in Portugal (5e plaats) Onder 19
  Onder 19 Floris van Oekel Europees Kampioenschap in Portugal (5e plaats) Onder 19
 2015 Onder 18 Koos de Haan Europees Kampioenschap in Frankrijk (7e plaats) Onder 18
  Onder 18 Quermy Warmerdam Europees Kampioenschap in Frankrijk (7e plaats) Onder 18
  Onder 19 Quermy Warmerdam Europees Kampioenschap in Portugal (6e plaats) Onder 19
  Onder 19 Shevaughn Flanders Europees Kampioenschap in Portugal (6e plaats) Onder 19
 2016 Heren XV Jannes Pijnenburg Interland tegen Polen in Amsterdam (40-16)
  Heren XV Roberto Warmerdam Interland tegen Oekraïne in Amsterdam (27-30)